LMS, které vyrobily
zlaté české ručičky

Ty stejné ručičky vám ho poskládají a upraví tak, aby odpovídal potřebám a rozpočtu vaší organizace.

Adam Broskevič | Vedoucí oddělení LMS systémů ve společnosti Educasoft Solutions
Adam, váš průvodce Competentem
Kontaktovat Adama
Obrazovka ukazující prvky LMS Competent
Důvěřují nám:
S Competentem se vzdělává více než 16 000 uživatelů.

Competent jako skládačka

Díky vysoké míře konfigurace je přizpůsobitelný na všech úrovních. Poskládáme ho tak, aby správně sloužil právě vám.

LMS od specialistů na vzdělávání

Competent je postaven tak, aby řešil reálné problémy ve vzdělávání. Na jeho vývoji se totiž podíleli největší české kapacity v oboru.

S námi jako v bavlnce

Customizace vizuálního rozhraní, napojení na interní systémy, anebo vývoj na míru – o to vše se postará náš IT tým.

Kdo šetří, má... Competent

Zbavte se až 80 % nákladů na správu vzdělávání, hlavně díky vychytaným automatizacím a uživatelským rolím na míru.

Nechte Competent postarat se o rutinu

V pár krocích nastavte automatické přiřazování vzdělávacích cest, nebo delegujte administraci na vedoucí týmu.

Plaťte jen za to, co využijete

Cenový model se snažíme sladit s tím, kde pro vás ve vzdělávání vzniká hodnota. Je též možné využívat buď plnou verzi, nebo verzi Lite.

Competent je systém navržený na základě potřeb českých HR a L&D specialistů a manažerů. Předchůdcem Competentu je totiž LMS iTrivio, na které jsme získali od našich klientů mnoho cenné zpětné vazby. Competent jsme pak vyvíjeli tak, aby naplňoval jejich konkrétní potřeby a efektivně pomáhal řešit reálné problémy, se kterými se při správě vzdělávání běžně setkávají.

Na co se nás často ptáte
Kolik tedy Competent stojí?

To záleží. Cenu nastavujeme tak, aby odrážela to, kde pro vás ve vzdělávání vzniká největší hodnota. Zároveň to znamená, že zbytečně neplatíte za něco, co nevyužíváte

Co to ale znamená v praxi? Například pro firmu s relativně stabilním počtem zaměstnanců (a tedy uživatelů Competentu) je vhodné platit za uživatelské licence. Naopak pro organizaci, která školí pouze v určitých měsících, nebo má velké výkyvy v aktivitě (např. kvůli sezónnosti), je výhodnější platit za aktivní uživatele. V případě vzdělávací agentury, která prodává kurzy, je výhodné platit za prodaný kurz (tedy za aktivitu).

Pro koho je Competent vhodný?

Pro velké i menší firmy. Velké firmy ocení zejména vysokou míru customizace, automatizaci, která ušetří velké množství času a peněz, a individuální přístup po celou doby používání LMS.

Menší firmy ocení možnost rychlého nasazení Competentu ve verzi Lite, rychlou a efektivní komunikaci s naším týmem a možnost tvořit a nahrávat svůj obsah a snadno ho distribuovat.

Jak do Competentu dostaneme e‑learningový obsah?

Obsah můžete sami tvořit přímo v Competentu pomocí zabudovaného autorského nástroje. Je též možné nahrát existující vzdělávací materiály (PDF, prezentace, videa a další) i e-learningové kurzy ve formátu SCORM 1.2. S tvorbou obsahu vám samozřejmě můžeme pomoci i my. Rádi vám poskytneme konzultaci, nebo rovnou náš zkušený tým odborníků, který vám vytvoří e-learningový obsah na míru tak, aby řešil konkrétní vzdělávací problémy a byl co nejvíc založený na reálných pracovních situacích.

Jaký je rozdíl mezi Competentem Lite a Competentem v plné verzi?

Součástí Competentu Lite jsou všechny základní funkce, předchystané role a předchystané notifikace. Míra customizace je zde nižší než u plné verze, proto může nasazení proběhnout velmi rychle. Plná verze Competentu může zahrnovat různé nadstavby na základě potřeb klienta. Má navíc katalog pro dobrovolné vzdělávání, automatizace přidělování přístupů dle skupin, prezenční typy vzdělávacích aktivit, studentský portál a modul zpětné vazby. Jaká verze je vhodná právě pro vás nezáleží nutně na velikosti firmy, ale spíše na jejích konkrétních vzdělávacích potřebách.

Jak je Competent zabezpečený?

Competent dodržuje standardní bezpečnostní opatření. Připojení k serveru probíhá vždy přes šifrovaný bezpečnostní protokol HTTPS. Data jsou uložena v zálohované databázi u prověřeného globálního poskytovatele. Uživatelská hesla jsou šifrována a nemá k nim přístup žádný admin. Široký systém práv zajišťuje, že mají uživatelé přístup pouze k definované sadě dat.

Je Competent responzivní?

Studentské uživatelské rozhraní je responzivní, aby měli uživatelé přístup ke vzdělávacímu obsahu z jakéhokoliv zařízení a mohli se tedy vzdělávat kdykoliv a odkudkoliv. Co se týče samotného obsahu, je možné přehrávat externí materiály, které jsou responzivní, nebo tvořit svůj responzivní obsah v zabudovaném autorském nástroji.

Je možné Competent integrovat s jinými systémy?

Competent je možné přes univerzální API integrovat téměř s jakýmkoliv systémem. Naši stávající klienti takto využili například automatickou synchronizaci uživatelů z HR systému včetně informací o členství v uživatelské skupině, podle které se určí přiřazení vzdělávací cesty. Tyto integrace pro vás můžeme zajistit my nebo váš interní IT tým.

Chcete pomoci s Competentem? Máte jakékoli dotazy?

Adam Broskevič | Vedoucí oddělení LMS systémů ve společnosti Educasoft Solutions

Adam Broskevič

Váš průvodce Competentem

Vedoucí oddělení LMS systémů

Kontaktujte mě

adam.broskevic@educasoft.cz

+420 605 388 501

Zanechte mi vzkaz a já se vám ozvu

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
KDE NÁS NAJDETE

Educasoft Solutions s.r.o.
Nad Kazankou 649/46
Praha-Troja, 171 00