E-learning na míru vašemu vesmíru

Několik obrazovek s ukázkami e-learningových kurzů

E-learning je naše řemeslo. Rozsáhlé i menší e‑kurzy, interaktivní videa nebo třeba vzdělávací hry. Pro firmy i pro neziskovky.

Pokaždé na míru vašemu vesmíru, jehož hvězdami jsou vaši zaměstnanci nebo studenti.

Největší a nejzkušenější tým v ČR k vašim službám. Co skvělého spolu vytvoříme? :)

Několik obrazovek s ukázkami e-learningových kurzů
250+
úspěšných projektů
150 000+
studentů prošlo naším e‑learningem
11+15=1
11 kolegů a 15 externistů táhne za 1 provaz
Důvěrují nám:

Několik projektů, na které jsme zvlášť pyšní:

Videotrénink obchodního rozhovoru

E-learning jako atraktivní a zároveň bezpečné místo pro trénink navazování vztahu a kladení otázek klientům.

Krátká interaktivní videa, klienti vás hypnotizují svým pohledem, naštěstí je nápověda jeden klik od vás. 

Těžko v e-learningu, lehko na bojišti.

Mediální vzdělávání s influencerem

Známá tvář Janka Rubeše pomáhá (nejen) adolescentům vyznat se ve složitém světě médií. 

Fiktivní sociální síť, chatování s Jankem a dalšími průvodci, hravá, interaktivní videa i vzdělávací volební hra – to vše zažije každý, kdo si sérii kurzů zkusí "na vlastní prsty". 

Fyzická bezpečnost hravě? Jde to!

Kůň běžící bankou, nebo otevřený notebook na stole. Co je větší riziko pro bezpečnost v bance?

V kurzech, kterými provází oblíbený interní lektor společně se svým animovaným parťákem KuBou, řešíte případ skoro pro detektiva. 

Generace AI – Vítejte v budoucnosti

Jak poznat, co je a co není umělá inteligence? Mám se vývoje v oblasti AI bát? Co to pro mě může znamenat?

Kurz pro generaci Z o světě s AI na podobné otázky odpovídá. K mladým lidem promlouvá řada influencerů i věhlasní odborníci z oboru. Dohromady s propracovanými interaktivitami a dalšími prvky tvoří GeneraceAI jeden z nejzajímavějších online vzdělávacích projektů minimálně v České republice.

Jak to celé probíhá?

Dva členové vedení našeho e-learningového týmu. Vlevo Vašek (muž s krátkými hnědými vlasy v tmavě červeném svetru a tmavých džínsech). Fotka je na světle modrém pozadí. Vpravo Nikolas (muž s krátkými černými vlasy a s býrelemi v bílém svetru a šedých kalhotách). Fotka je na sytě moderém pozadí.
1

ÚVODNÍ DOMLUVA, OBCHOD A SUPERVIZE

Vašek Formánek a Nikolas Soumar

Na začátku s vámi projekt probereme my, Vašek a Nikolas.

Vyslechneme si váš záměr a alespoň rámcově navrhneme formu a postup spolupráce, která nám vzhledem k vaší představě a rozpočtu přijde nejvhodnější.

Společně také budeme řešit veškeré obchodní záležitosti.

Klidně nás rovnou kontaktujte a vyzkoušejte si, jestli vám "sedneme".

Tři project managerky e-learningového týmu. Vlevo Verča (žena s dlouhými tmavě hnědými vlasy v černém triku s dlouhým rukávem a černých džísnech). Fotka je na světle modrém pozadí. Uprostřed Vierka (žena s dlouhými hnědými vlasy v bílém roláku a modré sukni). Fotka je na světle modrošedém pozadí. Vpravo Nikol (žena s dlouhými hnědými vlasy v černém triku s dlouhým rukávem a černé sukni). Fotka je na sytě modrém pozadí.
2

PROJEKTOVÝ MANAGEMENT

Veronika Fischerová, Vierka Kováčiková a Nikol Konopáčová

Každý náš projekt má svoji projekťačku, která jej má od začátku do konce na starosti. Proto se s námi, Veronikou, Vierkou a Nikol, budete setkávat nejčastěji.

Na začátku zorganizujeme kick‑off meeting, kde si spolupráci nastavíme. Následně budeme hlídat, jestli projekt jede podle plánu a ke spokojenosti všech.

I z toho důvodu si s klienty dáváme pravidelné (zpravidla týdenní) updatovací schůzky nebo cally.

Tři project managerky e-learningového týmu. Vlevo Verča (žena s dlouhými tmavě hnědými vlasy v černém triku s dlouhým rukávem a černých džísnech). Fotka je na světle modrém pozadí. Uprostřed Vierka (žena s dlouhými hnědými vlasy v bílém roláku a modré sukni). Fotka je na světle modrošedém pozadí. Vpravo Nikol (žena s dlouhými hnědými vlasy v černém triku s dlouhým rukávem a černé sukni). Fotka je na sytě modrém pozadí.
Learning designérky z našeho e-learningového týmu. Vlevo Verča (žena s dlouhými černými vlasy v černém tričku s dlouhým rukávem a černé sukni). Fotka je na světle modrém pozadí. Uprostřed Verča (žena s dlouhými hnědými vlasy v modro-bílém svetru a černé sukni). Fotka je na světle modrém pozadí. Vpravo Bára (žena s dlouhými hnědnými vlasy a brýlemi ve žlutém svetru a černých kalhotách). Fotka je na světelém modrošedém pozadí.
3

LEARNING DESIGN

Veronika Něničková, Veronika Navrátilová a Bára Ziková

Naše práce většinou začíná kick‑off meetingem. Snažíme se co nejlépe pochopit vaši představu a společně si vydefinovat cíl projektu.

Máme bohaté zkušenosti jak akademické, tak z realizovaných projektů. Díky tomu se umíme rychle zorientovat v nových tématech a postupovat směrem k stále jasnější podobě takového e‑learningu, který naplní váš záměr.

Začínáme analýzou a přes plán kurzu se dostáváme k takzvanému wireframu. Staráme se o to, aby kurz byl pro vaši cílovku užitečný, srozumitelný a mluvil jejím jazykem.

Pokud chcete e‑kurz vytvářet spíše sami, můžeme být vašimi průvodkyněmi.

Grafička e-learningového týmu, Katya (žena s dlouhými tmavě hnědými vlasy v modrých šatech). Pozadí fotky tvoří tři obdélníky v různých osdtínech modré.
4

GRAFICKÝ A UX DESIGN, ILUSTRACE A VIDEO

Katia Salomatova a spol.

My jsme tu od toho, aby kurz parádně vypadal a dobře se používal. Na začátku projektu zpravidla vytvoříme moodboard, tedy nástěnku s příklady, na kterých si odladíme očekávání od vizuálu kurzu.

Od holek z learning designu přebíráme hotový wireframe a navrhujeme grafiku jednotlivých stránek. Domýšlíme také pozici navigačních prvků, aby se kurz dobře používal.

Rády také tvoříme videa, animace nebo ilustrace. Často sázíme interaktivní handouty k e-kurzům.

Grafička e-learningového týmu, Katya (žena s dlouhými tmavě hnědými vlasy v modrých šatech). Pozadí fotky tvoří tři obdélníky v různých osdtínech modré.
Learning developeři e-learningového týmu. Vlevo Standa (muž s dlouhými tmavě hnědými vlast v culíku, má na sobě oranžový svetr a černé kalhoty). Fotka je na světle modrém pozadí. Vpravo Brian (muž s krátkými černými vlasy v černém triku s krátkým rukávem a tmavě zelených kalhotách). Fotak je na světlém modrošedém pozadí.
5

LEARNING DEVELOPMENT

Standa Vojta a Brian Pozan

Na konci celého procesu jsme my, Standa a Brian. Naším úkolem je zajistit, aby e-kurz fungoval – bez chyb a rychle.

Někdy to vyžaduje hodně promýšlení. Často ale využijeme toho, že za sebou máme skoro 500 vytvořených kurzů, a využijeme nějaký již osvědčený postup.

Nejvíce pracujeme s nástrojem Articulate Storyline, který Standa také vyučuje v rámci Storyline Akademie. To nám dává prakticky neomezené možnosti přetvářet vaše nápady ve funkční kurzy.

Co o nás říkají naši klienti?

Portrét ženy s po ramena dlouhými hnědnými vlasy. Má na sobě černé tričko.
Pavla Žemličková
HR Business Partner ve společnosti ČSOB Pojišťovna

"Educasoft rozhodně doporučuji pokud chcete rozjet znovu nebo nově e‑learning. Skvělá spolupráce 👍"

S Pavlou od roku 2019 pracujeme na interaktivních e-kurzech pro ČSOB Pojišťovnu.
Portrét ženy s po ramena dlouhými světle hnědými vlasy. Má na sobě černý rolák.
Adéla Klimková M.A.
Projektová manažerka Informačního a poradenského centra Západočeské univerzity v Plzni

"Nejenže členové Educasoft týmu dokázali rychle a přesně navnímat naše zadání, přesto, že jsme měli málo času a hodně různorodého obsahu, dokázali jsme společně vytvořit uživatelsky atraktivní, internaktivní kurz postavený na principech sdílení a vzájemné inspirace. Z výsledné podoby kurzu byli nadšení i zahraniční kolegové z partnerských univerzit."

Portrét ženy s krátkými černými vlasy.
Adéla Lábusová
Metodička, lektorka, antropoložka spolupracující s Jules a Jim a Člověkem v tísni

"Bylo mi ctí! Děkuji Vám za veškerou trpělivost, pochopení a neuvěřitelnou ochotu pronikat i tam, kam jste třeba ani nemuseli. Díky za veškeré nápady, náměty a zpracování!"

S Adélou jsme spolupracovali na kurzu Společně k lepší škole pro Člověka v tísni a na vzdělávacím EDUportále Labyrint sítě a ráj srdce. 

Pojďme spolu probrat váš záměr!

Portrét muže s krátkými hnědými vlasy. Má na sobě tmavě červený svetr.

Václav Formánek

Jednatel nadšený do e‑learningu

Kontaktujte mě

vaclav.formanek@educasoft.cz

+420 775 052 186

Zanechte mi vzkaz a já se vám ozvu

Děkuji za zprávu, brzy se ozvu
Někde se stala chyba, pošlete prosím vzkaz znovu.
KDE NÁS NAJDETE

Educasoft Solutions s.r.o.
Nad Kazankou 649/46
Praha-Troja, 171 00